Grups
Investigadors/es
Resultats
Desingularizations of plane vector fields
Cano, F.
Revista
:
Transactions of the American Mathematical Society
ISSN
:
0002-9947
Any de publicació
:
1986
Volum
:
296
Número
:
1
Pàgines
:
83-93
Tipus
:
Article
Exporta
Exporta
×
MLA
modern-language-association
APA
apa
Chicago
chicago-fullnote-bibliography
Harvard
harvard-cite-them-right
Vancouver
vancouver-author-date
RIS
BibTex
Exporta
×
El document no es pot exportar perquè pertany a un altre portal.
Text complet
lock_open
Text complet
externo
DOI:
10.1090/S0002-9947-1986-0837799-3
GOOGLE SCHOLAR
lock_open
Accés obert
editor
Objectius de Desenvolupament Sostenible
Contacta
Avís legal
translate
ca
arrow_drop_down
translate
ca
arrow_drop_down
es
eu
gl
en
fr
de